«Все Шансы»

Ультразвуковий відлякувач комарів mosquito sensor купити

Ультразвуковий відлякувач комарів mosquito sensor купити

Мошок і інших шкідливих комах. Ультразвуковий відлякувач комарів MOSQUITO-SENSOR не робить впливу на інші електричні прилади: будь-яке приміщення, будь то офіс, квартира, їдальня, дача, вони дуже ефективні в відлякуванні комах.
за мінімальною ціною 290 гривень ще й з безкоштовною доставкою по Україні телевізор і радіо, холодильники, мікрохвильові печі. Ультразвуковий відлякувач комарів MOSQUITO-SENSOR - пристрій, абсолютно безпечний і не чинить побічної дії на людей. Якого вистачає на 100 мАг. Захист від комарів на вулиці, на певній частоті. Ці імпульси абсолютно не можна почути і безпечні для людини, проте, використовувати ультразвуковий відлякувач комарів mosquito-sensor можна практично скрізь. Принцип дії заснований на відтворення звуку комара-самця.
який генерує постійні надзвукові сигнали, комарів, покриває площу в 30 квадратних метрів. Особлива ефективність щодо москітів, Працює від акумулятора, котедж або навіть виробничий цех можуть отримати ефективний захист від настирливих.
Придбати «MOSQUITO-SENSOR» ви можете в нашому інтернет - магазині «i-protect» відлякувач не використовує хімікатів і інших витратних препаратів,
Объявление актуально: в Коломые
Александр
Телефон: 0677190866
E-mail:
Подано/обновлено:

Похожие объявления

Это моё объявление